Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSСубота, 15.08.2020, 14:09

Головна » 2019 » Квітень » 26 » Звітують керівники гуртків
Звітують керівники гуртків

Для розкриття талантів дошкільників та подальшого розвитку їхніх творчих здібностей в КДНЗ «Пролісок» діють на безоплатній основі 4 гуртки еколого-дослідницького, художньо-естетичного та лінгвістичного напрямків: «Лінгвісти» (вивчення англійської мови), «Горошинки» (гурток з хореографії), «Дитячий театр» (театральна діяльність), «Пізнайко»(пошуково-дослідницька діяльність). Керівники гуртків заохочували дітей та їх батьків цікавими заняттями, вікторинами, виступами та іншими формами роботи. В театральній студії, гуртківці мали можливість закріпити комунікативні навички - уміння висловити ясно для оточуючих свою думку, намір, емоції, здатність розуміти, що від тебе хочуть  інші. Впродовж навчального року діти відвідували гурток по вивченню англійської мови "Лінгвісти". За рік діти навчилися сприймати англійську мову, вітатись та використовувати під час спілкування слова з таких тем:цифри, кольори, посуд, овочі, фрукти, одяг, взуття, іграшки, транспорт.                                                       Діти, які відвідували гурток «Горошинка» більш детальніше вивчали елементи хореографії, різні танцювальні рухи та елементи танців. Діти гуртка брали участь у загальноселищних святах та в КДНЗ, на обласному семінарі.

Переглядів: 109 | Додав: dnz-prolisok | Рейтинг: 0.0/0