Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSЧетвер, 06.08.2020, 04:23

Головна » 2016 » Травень » 4 » Звіт гурткової роботи
Звіт гурткової роботи

Щороку в квітні в нашій дошкільній установі згідно плану навчально-виховної роботи проходить звіт гурткової роботи, не змінили традиції ми і  цього року.

Гурткова робота в дошкільному закладі є популярною формою організації життєдіяльності і становить невід’ємну частину освітнього процесу. Вона розглядається як ефективний шлях формування життєвої компетентної, творчо спрямованої особистості у контексті своєчасного виявлення інтересів, здібностей і нахилів дітей, розвитку креативності - однієї із базових якостей.

Кожен малюк прагне до творчості і руху. Вона приносить дітям радість, впевненість у собі, допомагає пізнавати себе і світ навколо. Наш дитячий садок винагороджує це прагнення цікавими засіданнями гуртків, які допомагають кожній дитині виявити і розкрити свої здібності, дізнатися багато нового, а також швидше розвиватися і рости здоровими. Для цього в дитячому садку організована  гурткова робота. Заняття в гуртках дозволяють дитині розкритися, а батькам побачити весь спектр її  справжніх можливостей і сферу майбутніх інтересів.

Керівники гуртків поставили перед собою мету: створювати умови для самореалізації всіх вихованців, розвивати розумові, творчі, креативні здібності дошкільнят, виявляти обдарованих дітей, сприяти формуванню позитивно – стійких взаємодій в співтворчості дітей, педагогів та батьків.

Протягом 2015-2016 навчального року в дошкільному навчальному закладі «Пролісок» працювало 4 гуртки:

на безоплатній основі:

• гурток з театралізованої діяльності «Дитячий театр»,
  • гурток естетичного спрямування «Чарівні фарби»,
  • валеологічний гурток «Здоров'ятко»,
  • гурток по вивченню англійської мови «Лінгвісти»

Головна мета, яку ставили  перед собою керівники  гуртків є задоволення потреб і цікавості малюків до певного виду діяльності, розвиток природних здібностей, активізація дитячої творчості, своєчасне виявлення обдарованості. У нашому дошкільному навчальному закладі створена необхідна матеріальна база, що забезпечує належний рівень гурткової роботи.  Заняття проводилися в другій половині дня згідно вікових та індивідуальних особливостей дітей з використанням нетрадиційних технік продуктивної, пізнавальної та мовленнєвої діяльності.

Переглядів: 1648 | Додав: dnz-prolisok | Рейтинг: 0.0/0