Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSЧетвер, 06.08.2020, 04:59

Головна » 2018 » Травень » 4 » Звіт гурткової роботи
Звіт гурткової роботи

Гурткова робота в нашому дошкільному навчальному закладі набуває все більшої популярності, стаючи невід’ємною частиною освітнього процесу. Ця форма роботи передбачає ще один ефективний шлях розвитку творчої особистості.

Мета гурткової роботи для нас – задовольняти потребу й цікавість дитини до певного виду діяльності, розвивати її природні здатності, загальні та спеціальні здібності, своєчасно виявляти обдарованість дітей.

Протягом 2017-18 навчального року в нашому дошкільному закладі працювали такі гуртки :

1. Гурток «Лінгвісти», керівник Рябко О. І.

2. Гурток «Барвиста радість», керівник Костенко О. П.

3. Гурток «Дитячий театр», керівник Конельська Л. І.

4. Гурток «Стежинки ввічливості», керівник Гомзік В. М.

При наборі дітей в гуртки педагоги враховували такі чинники, як:

• інтереси та хист самих вихованців;
  • запити батьків, які виявили за допомогою анкетування, усного опитування, в бесідах;
  • наявність матеріальних умов для організації і проведення гуртка.

В квітні 2018 року в ЗДО відбувся звіт гурткової роботи. Керівники гуртків мали можливість показати, що на засіданнях гуртка керівництво дитячою діяльністю здійснюється на підставі співпраці. Вільний пошук задумів, матеріалів, забезпечував високий творчий потенціал, привносив у діяльність дітей різноманітність і новизну.

Переглядів: 195 | Додав: dnz-prolisok | Рейтинг: 0.0/0