Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSСубота, 15.08.2020, 13:21

Головна » 2019 » Січень » 3 » Зустрічаємо Новий 2019 рік
Зустрічаємо Новий 2019 рік

Новорічні свята у КДНЗ «Пролісок» Боромлянської сільської ради - це казкові чудеса, веселощі, дитячий сміх та подарунки. Неповторну атмосферу чарівної казки, здійснення мрій та бажань подарували святкові карнавали, які відбулися 29.12.2018р. До наших дітей завітали казкові персонажі : пані Солоха та Чорт, фея Солодинка та маленький Ельф, Сніговик, Новий рік, Снігуронька і Дідусь Мороз із подарунками. Малюки молодшої групи «Курчатко» у різноманітних костюмах сніжиночок, звіряток читали вірші, водили хороводи біля яскравої ялинки, та поринули у новорічну казку красуні Зими. Діти середньої групи «Капітошка» у костюмах цукерок, батончиків, зефірчиків та яскравих мандаринок і сніжинок мандрували разом із Феєю Солодинкою засніженими стежками шукаючи Дідуся Мороза. Дошкільнята старшої групи «Калинка», затамувавши подих, мандрували сторінками казок. Вони з радістю водили новорічні хороводи , танцювали, співали, грали у веселі ігри, перевтілившись у маленьких принців та принцес, яскравих зірочок, веселих скоморохів. Глядачі підтримували маленьких артистів оплесками, а Дідусь Мороз із своїми помічниками роздали малюкам солодкі подарунки.

З Новим роком Вас, наші малята! Будьте здоровими и веселими в Новому 2019 році!

Переглядів: 131 | Додав: dnz-prolisok | Рейтинг: 0.0/0