Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSЧетвер, 06.08.2020, 04:54

Головна » 2018 » Листопад » 22 » Наші осінні свята
Наші осінні свята

Осінь – найкраща пора року. Не можна не захоплюватися тією красою, яку нам дарує осінь. І тому малята чекають осіннє свято, зігріте теплом і спогадами літа, наповнене ароматом стиглих яблук і щедро розмальоване осінньою палітрою… Під час Осінніх гостин, 20.11.2018 року в нашій музичній залі кружляв хоровод кленового листя, йшов блакитний дощик, танцювали овочі та фрукти і малесенькі грибочки, вистукували музику осені чарівні каштанчики. Разом із Осінню приходили різні герої : Вітерець, лісові звірята, Сонечко, брати місяці осені – Вересень, Жовтень, Листопад. Герої загадували загадки, грали з дітьми в різні ігри, збирали урожай. І найзахоплюючий момент для дітей – це частування плодами Осені.

Наші осінні свята пройшли яскраво і незабутньо! Осінь, дійсно - чудова пора!

Переглядів: 170 | Додав: dnz-prolisok | Рейтинг: 0.0/0