Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSЧетвер, 06.08.2020, 03:36

Головна » 2017 » Лютий » 24 » Здрастуй, Весно-красно, здрастуй, сонце ясне!
Здрастуй, Весно-красно, здрастуй, сонце ясне!

З метою формування у дітей національної свідомості через поважне ставлення до традицій свого народу в середині лютого в дошкільному навчальному закладі «Пролісок» відбулося свято Стрітення. Проводжаючи Зиму та закликаючи Весну, малята співали пісень, танцювали, водили хороводи, грали в народні ігри. А щоб перемогла Весна, треба було добре потрудитися: у змаганнях та естафетах дошкільнята показали спритність, силу, наполегливість, дружбу. Та яке ж свято Стрітення без традиційних «жайворонків» – Господиня напередодні свята напекла та щиро пригостила ними всіх дітлахів:«За давніми легендами ця пташка народилася із сонячного жару, бо прокидається разом із сонцем і своїм сріблястим голосочком сповіщає: вже весна прийшла!»

Переглядів: 222 | Додав: dnz-prolisok | Рейтинг: 0.0/0