Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSЧетвер, 06.08.2020, 03:42

Головна » 2018 » Жовтень » 11 » Завітала осінь в наш Пролісок
Завітала осінь в наш Пролісок

Здається, не так давно ми попрощалися з літом. І ось не встигли оглянутися, як наближається жовтень. Природа вже активно одягається в осінні шати і чарує своєю дивовижною красою. Майданчики дитячого садка як ніколи прекрасні у цю пору.

Осінь щедро ділиться не тільки довгоочікуваним прозорим повітрям і достатком овочів. Цей сезон не менше за літній підходить для веселих і розвиваючих прогулянок з дітьми на свіжому повітрі. Що може бути приємніше за шелест сухих листочків під ногами, збирання гербарію, жолудів, шишок… Не менш захопливим для дітей були ігри в стилі арт флористики. Діти створювали фантастичні образи, узори, використовуючи дарунки осені.

Переглядів: 159 | Додав: dnz-prolisok | Рейтинг: 0.0/0