Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSСубота, 15.08.2020, 12:53

Головна » 2018 » Червень » 11 » Вупускне дійство в ДНЗ
Вупускне дійство в ДНЗ

31 травня 2018 року в дошкільному навчальному закладі відбулося незабутнє свято – випускний в групі «Капітошка» «Прощавай, садок дитячий!».

Урочиста, яскрава зала, чарівні дівчатка у вишуканих сукнях, елегантні хлопчики, схвильовані батьки та вихователі. На обличчях дітей – усмішки. Вони так чекали та готувались до цього дня, чи не найвидатнішої події у їхньому житті.

Чудові малюки з своїми мріями і уподобаннями, які вміють читати і рахувати, співати і танцювати, дружити і допомагати залишили стіни рідного садочка. Діти подарували батькам, працівникам садочка, гостям святковий настрій. Відбулися зустрічі із казковими героями : Незнайкою, Доброю феєю.

Випускників вітали завідувач дошкільного закладу Сич Л.М., молодші вихованці, батьки, голова Боромлянської сільської ради Романіка В.М. начальник відділу освіти Касьяненко С.І., заступник директора НВК Крупеня А.Г, голова профспілки ТДВ «Маяк» Тютюн І.М., керуючий відділенням ТОВ «Нафтогаз-Прима» Шараєвський О.В.

На згадку про садочок випускники отримали дипломи від завідувача та чудові ранці. Випускний бал пройшов цікаво і весело. Яскраве підтвердження того – бурхливі емоції всіх його учасників. Сподіваємося, що незабутнє враження від свята залишаться у наших випускників на все життя!

В добрий путь, любі наші вихованці!

Переглядів: 206 | Додав: dnz-prolisok | Рейтинг: 0.0/0