Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSЧетвер, 06.08.2020, 05:00

Головна » 2014 » Грудень » 27 » Вітаємо новий 2015 рік
Вітаємо новий 2015 рік

В « Проліску» весело та по святковому гамірно, панує чудовий настрій та казкова атмосфера , малята святкують новорічне свято, найулюбленіше свято всіх дітей. Коридори, групові кімнати та музичний зал дошкільного закладу святково прикрашені, все навколо в очікуванні дива . Заслуга в цьому всіх без виключення працівників дошкільного закладу, які власноруч і прикраси виготовляли та креативні ідеї для декору в життя втілювали .

Кожне свято унікальне та неповторне, насичене художніми композиціями , піснями, танцями, іграми та конкурсами.

Першими свято розпочала ясельна група (вихователі – Ворона О. М., Конельська Л. І., музкерівник – Матосова Т. А.). До дітей завітав Ведмедик, а також традиційні Дід Мороз та Снігуронька.
Діти із захопленням розповідали вірші, співали пісні,танцювали, грали в ігри. А наприкінці свята всі вихованці отримали солодкі подарунки від Діда Мороза.

Малята середньої групи потрапили до казки «Лускунчик», де допомагали розчаклувати принца (вихователі - Гомзік В. М., Тіток Т. В.). Тут були і нічка з зірочками із чарівним таночком, і підступні мишенята з королем Мишильдом, які хотіли зіпсувати свято, але добрі слова та щирі усмішки дітей перетворили злих мишей на добрих. Дуже раді були отримати малята подарунки від Діда Мороза та Снігуроньки.

У старшій групі діти разом з прекрасним принцем відправилися на пошуки Попелюшки (вихователі – Місюра Т. Г., Рябко О. І.). Діти розповідали цікаві вірші, співали веселі новорічні пісні, кружляли в хороводах навколо красуні-ялинки. В кінці свята Дід мороз та Снігуронька нагородили діток солодкими подарунками.

Переглядів: 284 | Додав: dnz-prolisok | Рейтинг: 0.0/0