Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSЧетвер, 06.08.2020, 03:33

Головна » 2017 » Березень » 17 » Вітаємо мам, бабусь, дівчаток
Вітаємо мам, бабусь, дівчаток

Здрастуй березень наш крилатий –
Перший місяць весни, теплий день.
Здрастуй, 8 Березня – свято
Всіх жінок , матерів і пісень.

9 і 10 Березня пройшли святкові ранки присвячені Міжнародному жіночому дню 8 Березня.! Зранку у дитячому садку відчувалася радісна й весняна атмосфера Діти щиро вітали мам та бабусь зі святом. Ми впевнені, що наші малята виростуть гідними доньками та синочками, оскільки продемонстрували мамам та бабусям свої казкові перевтілення, а саме - дзвінкі й радісні голосочки, майстерність в танцях, декламування віршів, та неперевершений дитячий артистизм. На святі звучали лагідні пісні про маму та бабусю, дитячий гумор, слова вдячності і любові – які розчулювали присутніх до сліз. Свято 8 Березня в дитячому садку пройшло цікаво і незвично. А результатом свята стали незабутні дитячі враження, емоції та посмішки батьків, та слова вдячності батьків за організацію та проведення дитячих свят. А ще дітки дарували різноманітні подарунки, зроблені власними руками від щирого серця.

Переглядів: 210 | Додав: dnz-prolisok | Рейтинг: 0.0/0