Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSЧетвер, 06.08.2020, 04:27

Головна » 2019 » Травень » 31 » Випуск 2019
Випуск 2019

31 травня 2019 року у комунальному дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) «Пролісок» Боромлянської сільської ради відбулося незабутнє свято – випускний «Прощавай, садок дитячий!».

Урочиста, яскрава зала, чарівні дівчатка у вишуканих сукнях, елегантні хлопчики, схвильовані батьки та вихователі. На обличчях дітей – усмішки. Вони так чекали та готувались до цього дня, чи не найвидатнішої події у їхньому житті.

Дев'ятнадцять дошкільників з своїми мріями і уподобаннями, які вміють читати і рахувати, співати і танцювати, дружити і допомагати - залишили стіни рідного садочка. Діти подарували батькам, працівникам садочка, гостям святковий настрій.

Випускників вітали адміністрація дошкільного закладу, молодші вихованці, батьки, гості.

Випускний бал пройшов цікаво і весело. Яскраве підтвердження того – бурхливі емоції всіх його учасників. Сподіваємося, що незабутнє враження від свята залишаться у наших випускників на все життя!

Переглядів: 99 | Додав: dnz-prolisok | Рейтинг: 0.0/0