Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSЧетвер, 06.08.2020, 05:06

Головна » 2017 » Червень » 2 » Випуск 2017
Випуск 2017

Випускний ранок-це саме хвилююче свято в дитячому садку. Тільки подумати, ще зовсім нещодавно, діти прийшли до нас зовсім малюками, а зараз майже дорослі і такі гарні.

Сьогодні, 31 травня 2017 року діти групи «Калинка» прощалися з дитячим садком.

Завдяки талановитим вихователям Рябко О.І., Місюрі Т.Г. та Костенко О.П. у малят залишаться добрі спогади про їх дошкільне життя, яке вони згадуватимуть через багато років з любов’ю та вдячністю.

Сценарій свята був побудований як зйомки фільму про роки перебування в ДНЗ випуску 2017 року. Наші випускники зустрілись із героями казок , одержали привітання менших вихованців, подарували жартівливі таночки «Непара», «Барбарики» . Сюрпризом для присутнім став заключний таночок з стрічками та голубами. І незабутнім було те, що діти загадуючи бажання, відпустили повітряні кульки у небо.

Багато добрих слів подяки пролунало з вуст дітей та їх батьків на адресу всіх працівників закладу, багато лагідних слів – настанов почули діти від своїх вихователів, завідувача щодо чемного, наполегливого майбутнього навчання в першому класі. Радісно бачити усміхнені обличчя випускників та їх батьків, та сумно розлучатися з дітьми, які за ці роки стали вже рідними!

Як швидко лине час! Ось і стали дорослішими наші діти - час проводжати їх до школи.

Ми, працівники ДНЗ, щиро бажаємо нашим випускникам бути здоровими, успішними, завзятими, наполегливими в досягненні своїх найзаповітніших мрій та сподівань.

Переглядів: 320 | Додав: dnz-prolisok | Рейтинг: 0.0/0