Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSЧетвер, 06.08.2020, 04:31

Головна » 2016 » Червень » 9 » Випуск 2016
Випуск 2016

30 травня у дошкільному навчальному закладі «Пролісок» Боромлянської сільської ради  відбувся довгоочікуваний випускний бал  для 21 дошкільника. Це свято – перший крок у доросле життя. Урочиста, яскраво прикрашена зала, чарівні дівчатка у бальних сукнях, елегантні хлопчики, схвильовані батьки та вихователі залишаться незабутніми для всіх нас.

Розділити радісну подію та підтримати майбутніх школярів прийшли ті, хто завжди  піклується та допомагає ДНЗ: Бей Т.С, голова батьківського комітету ДНЗ, Білоус С.М., директор Боромлянського НВК, Тютюн І.М., голова профспілки ТДВ «Маяк», наші перші вчителі Ворона Н.А. та Беспалько О.С.,  рідні та близькі наших випускників.

Привітала дошкільнят завідувач дошкільним навчальним закладом Людмила Сич та побажала їм легкого навчання в школі та щасливої життєвої дороги. Взаємодія з батьками, партнерство заради дитини стало золотою лінією перетину домашнього і суспільного виховання, результатом якого є життєво компетентні, соціально адаптовані наші випускники – 2016, відмітила вона.

Вихователі Лідія Конельська, Тамара Тіток, Ольга Рябко, вітаючи дітей, порівняли їх з малими ластів’ятами, які сміливо роблять перші кроки до знань та у майбутньому стануть пречудовими людьми.

Особливо зворушливими були вальс-запрошення, танок з голубами,  дивлячись на яких, не стримували сліз радості та гордості всі присутні.

На свято завітали казкові герої – Баба Яга, 12-тка та Чарівна Фея знань, які не тільки розважали дітей, а й перевірили їх рівень  підготовки до школи. Випускники попрощались з іграшками та передали малюкам з молодших груп, які запевнили всіх, що вони будуть любити та берегти їх.

Діти були нагороджені дипломами «Випускник ДНЗ» та отримали «золоті» медалі.

В житті вчорашніх дошкільнят це дуже значима подія, адже багато цікавого, нових друзів та яскравих вражень на них ще чекають попереду і скоро пролунає для них перший шкільний дзвінок.

Переглядів: 378 | Додав: dnz-prolisok | Рейтинг: 0.0/0