Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSЧетвер, 06.08.2020, 04:56

Головна » 2017 » Квітень » 21 » Великдень 2017 року
Великдень 2017 року

Ясний Великдень

На землі!

Багато радості й пісень

Приніс нам янгол

На крилі!

Ось і прийшла весна — найпрекрасніша пора року. З її приходом оживає природа, повертаються з далеких країв птахи, вбираються в зелень ліси та діброви. І саме з весною приходить у нашу оселю найголовніше свято християн — Пасха, або

Великдень. Це величне свято світлого Воскресіння Хреста, який приніс себе в жертву за гріхи людей і спокутував їх своїми стражданнями. Великдень — магічне свято, пов’язане з обрядовістю і вірою. І хоча нині ми сприймаємо ці обряди спрощено, проте

так чи інакше пам’ятаємо про традиції наших прабабусь і прадідів, які святили свічечку у Чистий четвер, аби обійти з нею обійстя, а на сам Великдень обов’язково вдягали обновки, що символізували очищення... Дівчата писали найбарвистіші писанки для тих хлопців, які їм подобалися, а ті у відповідь співали під дівочими вікнами риндзівки — спеціальні великодні колядки. Дзвони й трембіти у Великодню Неділю грали не змовкаючи — відганяли злі сили і прикликали добрі.

Так і в нашому дитячому садку протягом тижня були проведені тематичні заняття, а 14.04.17р. свято Воскресіння Господнє (Пасха), на святі дітям розповідали розповідь про історію винекнення Великодня та підготовку до Пасхи, по закінченню розповіді пройшло цікаве дійство «Пригоди Писанки». Вихованці ДНЗ співали пісні, та приймали активну участь у веселих іграх. Дітям дуже сподобалось це свято.

Переглядів: 238 | Додав: dnz-prolisok | Рейтинг: 0.0/0