Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSЧетвер, 06.08.2020, 04:56

Головна » 2016 » Лютий » 24 » Тематичний контроль мовленнєвого розвитку
Тематичний контроль мовленнєвого розвитку

Дошкільний вік є сензитивним періодом мовленнєвого розвитку дитини, тому один з провідних напрямів діяльності вихователя дитячого садка – формування усного мовлення та навичок мовленнєвого спілкування, що спирається на володіння рідною мовою. Саме це завдання стояло перед педагогами ДНЗ  під час тематичного контролю мовленнєвого розвитку, який проводився згідно наказу № 23 від 20.01.2016 року по ДНЗ «Пролісок». Питання вивчалося шляхом перегляду занять, індивідуальних форм роботи, ігрової та трудової діяльності дітей, режимних моментів, а також вивчення обов'язкової документації вихователів, роботи з батьками з даного питання, розважальних заходів ДНЗ.

Заслуговують на увагу розроблені та впроваджені в практику діяльності  форми роботи вихователів установи, пізнавально-розвивальні посібники на дану тематику, виготовлені власними руками; робота по підготовці руки до письма старших дошкільнят; робота педагогічних працівників з розвитку граматичної будови мови малечі  та розвитку їх словника, ну а головним здобутком вихователів нашої установи є можливість творчо підходити до справи, апробовувати різні підходи до планування, засобів реалізації, добору тематики, напрямків співпраці з дітьми. В нашій праці  є і недоліки, роботу над усуненням яких ми провели під час педради 24.02.2016 року.

Переглядів: 355 | Додав: dnz-prolisok | Рейтинг: 0.0/0