Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSЧетвер, 06.08.2020, 04:03

Головна » 2018 » Січень » 4 » Святкування Нового 2018 року в ДНЗ
Святкування Нового 2018 року в ДНЗ

Новий рік – час подарунків, сюрпризів, загальних веселощів, коли довкола панує добра магія і казка. Діти нетерпляче очікують на свято і зустрічають його з надзвичайним захопленням.

Весело та цікаво відбулися Новорічні свята для вихованців КДНЗ «Пролісок». У святково прибраній залі, біля ошатно прикрашеної ялинки кожна група поринула у неповторну казкову подорож, у світ нестримних веселощів та пригод. Зустріли малята Новий рік у казковому царстві, де Снігуронька порядкувала з маленьким Новим Роком, поки Снігуронька вирішувала казкові справи, приготуватися до зустрічі Діда Мороза, Баба Яга викрала Новий рік, щоб свято не відбулося. Допомагали Снігуроньці скоморохи, цигани і білосніжні сніжинки, а також грабіжники. Казкові грабіжники виконали ритмічний, веселий танець, щоб показати свою силу і злякати Бабу Ягу. Також чудовий танець був виконаний маленькими сніжинками та зірочками. Малюки веселилися від душі: співали новорічні пісні, танцювали, грали, раділи приходу довгожаданого усіма Дідуся Мороза з Снігуронькою. Дітлахи водили хороводи навколо пухнастої красуні і розповідали вірші. Виконавши цікаві завдання діти отримали довгождані новорічні подарунки.

Яскраві костюми, цікава музика, гарні танці, Дід Мороз,Снігуронька та багато казкових гостей — буде що згадати нашим вихованцям та гостям заходів!

З Новим роком, шановні батьки, гості, колишні вихованці нашої установи та відвідувачі сайту!

З Новим роком!

З новим щастям!

Хай завжди в очах іскряться

Усміх, радість і кохання,

Хай здійсняться всі бажання!

Переглядів: 236 | Додав: dnz-prolisok | Рейтинг: 0.0/0