Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSЧетвер, 06.08.2020, 04:31

Головна » 2015 » Липень » 10 » Святкуємо Івана Купала
Святкуємо Івана Купала

7 липня 2015 року в садочку пройшла музична розвага до  дня Івана Купала, метою якого було залучення молодшого покоління до одвічних звичаїв та традицій українського народу.

Головними дійовими особами свята стали Купало та Марена.

Купальське свято, розповіли дітям, святкується на честь сонця – джерела життя та радості. Тому на день Івана Купала прийнято розпалювати багаття як символ сонця на землі. Хто його насмілиться перестрибнути - отримає здоров’я на весь рік.

У віночках, з любов’ю, сплетених мамами, дівчата водили хороводи. А сильні і сміливі хлопці азартно стрибали через імітоване вогнище.

Основою свята стало збагачення дітей позитивними емоціями, формування у дошкільників почуття національної свідомості, виховування почуття любові до рідного краю.

Переглядів: 325 | Додав: dnz-prolisok | Рейтинг: 0.0/0