Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSСубота, 15.08.2020, 13:13

Головна » 2016 » Січень » 25 » Січневі розваги
Січневі розваги

Різдвяні свята це чудове і неповторне дійство зі своїми несподіванками та сюрпризами. Здавен на Україні святкували «святки», які починались з Різдва Христового і закінчувались Водохрещем. Українці як і в давні часи, так і зараз ретельно готувались до різдвяних свят, особливо діти, вони старанно вчили колядки та щедрівки.

Цього року новорічні та різдвяні свята в дошкільному закладі пройшли з особливим піднесенням. Дітлахи отримали велике задоволення від новорічних сюрпризів та різдвяних подарунків. Наші вихованці  радували нас, батьків, спонсорів щедрівками та колядками (відп.Рябко О.І.), знайомились з календарем народних звичаїв під час розваги «Святе Водохреще» (Гомзік В.М.), а також поринули в світ спортивної гри на вулиці (Тіток Т.В.) - цього року зима на радість малюкам видалася особливо сніжною і цікавою. Січневі свята в нашій установі закінчились мовленнєвою розвагою «Добре слово світ береже»(Конельська Л.І.).

Переглядів: 393 | Додав: dnz-prolisok | Рейтинг: 0.0/0