Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSЧетвер, 06.08.2020, 04:28

Головна » 2020 » Січень » 17 » Щедрівочка щедрувала до віконця припадала
Щедрівочка щедрувала до віконця припадала

Зимові свята – це  очікування святкової казки, дива, піднесений настрій, це – новорічні вітання і щирі побажання.

Сьогодні,  за   доброю традицією, педагогічні  працівники і діти КДНЗ «Пролісок» Боромлянської сілької ради підготували святкове дійство «Водити козу».  Ватага веселих щедрувальників та посівальників побувала  з вітаннями в  ТДВ «Маяк», амбулаторії сімейної медицини, сільській раді та відділі освіти Боромлянської сільської ради. Ряжених господарі установ щедро одарювали смачними гостинцями та щирими оплесками. Всі присутні отримали щирі вітання, приємні враження від цікаво казкового дійства, а наші вихованці і, разом з тим, сьогоднішні артисти,  розширили  знання  про свята та традиції українського села , залучились   до збереження  традицій українського народу.  Зростайте на радість і добро, наші  діти!

Зростайте на радість і добро, наші  діти!

Переглядів: 19 | Додав: dnz-prolisok | Рейтинг: 0.0/0