Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSЧетвер, 06.08.2020, 05:02

Головна » 2018 » Січень » 31 » Семінар-практикум з трудового виховання
Семінар-практикум з трудового виховання

В січні 2017 року в дошкільному навчальному закладі (яслах-садку) «Пролісок» Боромлянської сільської ради для педагогів був проведений семінар-практикум на тему: «Трудова діяльність – ефективний засіб формування предметно-практичної діяльності дошкільників».

Епіграфом до семінару обрані слова В. Сухомлинського: «Праця – це одне з найчистіших і найшляхетніших джерел емоційного стану, радості діяння, творення. Думка, що народжена, збуджена, витончена в праці, стає радісною, оптимістичною».

Вихователь О. Ворона виступила з доповіддю «Основні складові трудової діяльності дошкільників», окресливши основні питання, над якими потрібно працювати як педагогам, так і батькам та відмітивши, що етап дошкільного дитинства – визначальний і сензитивний період, у якому закладаються основи трудової діяльності й культури праці людини.

Під час 2 засідання завідувач ДНЗ організувала тренінг «Методи і прийоми керівництва трудовою діяльністю» Педагоги ДНЗ за допомогою різноманітних педагогічних ситуацій, використання наочності, художнього слова, необхідного обладнання демонстрували колегам методи і прийоми керівництва працею дошкільнят.

Під час 3 засідання вихователі показали свої творчі доробки.

В ході семінару вихователі жваво обговорювали проблеми та дійшли висновку, що трудове виховання є обов’язковим компонентом розвитку базових і творчих здібностей дітей, одним з найважливіших засобів формування культури міжособистісних відносин. Тому завдання трудового виховання ускладнюються поступово, з урахуванням вікових можливостей і статевих особливостей дітей, їх інтересу до праці дорослих, бажання трудитися, рівня сформованості навичок елементарної трудової діяльності.

Переглядів: 321 | Додав: dnz-prolisok | Рейтинг: 0.0/0