Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSЧетвер, 06.08.2020, 04:26

Головна » 2014 » Січень » 18 » Семінар "Гурткова робота з дітьми дошкільного віку"
Семінар "Гурткова робота з дітьми дошкільного віку"

17 січні в нашій установі відбувся семінар-практикум для педагогів ДНЗ на тему: «Гурткова робота з дітьми дошкільного віку».

Під час практичної частини семінару вихователь старшої групи Тіток Т. В. (керівник гуртка «Чарівні фарби» - нетрадиційні техніки малювання) показала присутнім фрагмент засідання гуртка з дітьми старшого дошкільного віку на тему «Дива природи». Вихованці гуртка  малювали дерева нетрадиційними способами, а саме: дерева – видуванням, листя чи сніг – спосіб тичка, акватипія(малювання по-вологому), використовуючи коктейльні трубочки та ватні палички.

Вихователь ясельної групи Лисенко Н. О. (керівник гуртка «Дитячий театр»)  подарувала разом зі своїми вихованцями  семінару подорож у казку «Ріпка на новий лад», вони показали ляльковий театр.

Переглядів: 893 | Додав: Leka-SA | Рейтинг: 0.0/0