Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSЧетвер, 06.08.2020, 04:21

Головна » 2019 » Вересень » 9 » Програма Впевнений старт
Програма Впевнений старт

04.09.2019 р. На базі КДНЗ «Пролісок» відбулася зустріч-консультація з вихователем – методистом ДНЗ «Барвінок» смт Недригайлів Ковальовою Н.І., щодо питань впровадження нового програмно-методичного комплексу для дітей середнього та старшого дошкільного віку «Впевнений старт». Учасники мали можливість детально ознайомитися з особливостями та можливостями її реалізації за допомогою розробленого НМК. У ході обговорення педагоги опрацювали та отримали роз’яснення щодо використання всіх складових НМК (Книга для вихователів, Книга для дошкільників, Книга для батьків, Альбом з художньо-творчої діяльності та сайт). Вихователі змоделювали та продемострували на основі планування «Книги для вихователів» різні форми роботи з дітьми упродовж дня за певними темами. Педагоги відмітили значні переваги програмно – методичного комплексу «Впевнений старт». Під час заходу панувала творча невимушена доброзичлива атмосфера, яка сприяла плідній роботі.

Переглядів: 66 | Додав: dnz-prolisok | Рейтинг: 0.0/0