Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSСубота, 15.08.2020, 14:00

Головна » 2017 » Листопад » 9 » Прийшла осінь золотава
Прийшла осінь золотава

В 26-27 жовтня в КДНЗ « Пролісок» вихователями груп «Капітошка», «Калинка» та«Курчатко» було змістовно організовано та цікаво проведені свята Осені.

На свято були запрошені батьки вихованців закладу. По святковому оформлений музичний зал та групові кімнати додали настрою та святковості для кожного з присутніх. Молодша група«Курчатко», які цього року у вересні вперше прийшли в садочок, показали цікаве театралізоване свято: читали напам’ять цікаві вірші, грали ігри, співали пісеньки, танцювали під звуки чарівних мелодій, які присвячені чудовій порі року – золотій осені.

Вихованці старшої групи «Капітошка» вміло та артистично провели свято осені. Малята вітали чарівну Осінь театралізованим дійством та парадом овочів гарбузової родини, співали, танцювали та прославляли трудову осінь. Ігри на святі додали енергії та радості дошкільникам.

Діти, виконуючи ролі різних овочів разом із Осінню, інсценізували цілу пригоду, що сталася восени із гарбузовою родиною. Усі учасники веселого дійства дуже гарно розповідали вірші, виконували мелодійні пісеньки, веселі таночки, а наприкінці свята чарівна Осінь на прощання пригостила дітей своїми дарами, які діти смакували по закінченню свята.

Золота осінь завітала і до дітей середньої групи «Калинка» з дарунками та вітаннями. Малята вітали її піснями, таночками та іграми. Святкова атмосфера тривала протягом усього свята. Діти перевтілювалися в лісових звірят, чаклували з Пані Осінню, допомагали друзям.

Під час свята діяла сімейна виставка осінніх композицій виготовлених батьками вихованців садочка: «Осінні дива». Від імені адміністрації ДНЗ висловлюємо подяку батькам наших вихованців за цікаві костюми, участь у підготовці і проведення свята.

До нових зустрічей!

Переглядів: 278 | Додав: dnz-prolisok | Рейтинг: 0.0/0