Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSЧетвер, 06.08.2020, 05:00

Головна » 2014 » Серпень » 15 » Підводимо підсумки оздоровлення
Підводимо підсумки оздоровлення

Літо – найкращий час для відпочинку дітвори, період загартування і оздоровлення, духовного збагачення, пора яскравих вражень і подорожей та пізнання навколишнього світу.

Цікаво, змістовно та весело, для малят та вихователів, проходять ці дні у нашому садочку «Пролісок», де на даний час діють дві групи «Курчатко» (молодший дошкільний вік) і «Калинка» (середній дошкільний вік), в яких оздоровляється 50 діточок. Вихователі дошкільного закладу не дають своїм вихованцям сумувати. Кожен день у дітвори розпочинається з ранкової зарядки, де вони із задоволенням виконують вправи, потім смачного сніданку, ну а потім – цікаві заходи,, коли і попустувати часу не має. Кожен день не схожий на попередній. Щодня для малят – різноманітні конкурси, незвичайні ігри, цікаві вікторини, спортивні змагання.

Незабутнє враження залишилося у вихованців від святкування Дня захисту дітей, яке підготувала О. І. Рябко (вихователь групи «Калинка») разом із музичним керівником Ю. О. Торбенко. Гуртом веселилися, співали пісень, а на останок провели спортивні змагання та конкурс малюнків на асфальті «Про що я мрію», який провела Л. І. Конельська (вихователь групи «Курчатко»).

Улюблена розвага дітлахів влітку – це звичайно ігри з піском у пісочниці. Тому не менш захоплююче пройшло заняття – гра «Мандри в пісочному царстві», яке підготувала і провела Т. Г. Місюра (вихователь групи «Калинка»). Під час заняття діти виконували ігрові завдання з піском, а саме: будували будиночок для черепахи, а потім його прикрашали, малювали, рахували, створювали пісочну мозаїку та різноманітні фігури. Таким чином, граючись з піском, малята не тільки закріпили сенсорні еталони, опанували навички спілкування та взаємодії.

Наш народ має багато цікавих свят, обрядів, традицій. Та чи найцікавішим із них є свято Івана Купала. Наші малята на декілька годин поринули у світ казки та чарів під час розваги «Ой на Івана, ой на Купала». Ведуча дійства О. І. Рябко розповіла дітям історію свят, разом із дівчатками уквітчали купальське дерево «Марену», водили хороводи, стрибали парами через «купальське вогнище», а потім дарували хлопчикам віночки, адже у кожної дівчинки на голівці красувався віночок, виконаний у традиціях українського народу – з польових та лісових квітів. Родзинкою заходу стала зустріч з казковим героєм Бабою Ягою (роль якої виконувала помічник вихователя Л. І. Буцька). Разом з нею діти танцювали, розказували вірші, відгадували загадки, грали в різноманітні ігри. Це свято дало дітям сміху, радості, натхнення, позитивних емоцій, гарних спогадів на все літо.

Приємно також відмітити і територію нашого дошкільного закладу, яка в оздоровчий період набуває особливого відтінку. Адже територія дитсадка – не лише візитна картка закладу, а й невід’ємна складова розвивального середовища дошкільнят. Плануючи ландшафтний дизайн території, колектив дитячого садочка, батьки вихованців і діти розробили і реалізували проект – конкурс «У садочку, як у віночку». Разом збирали матеріали, створювали садово – паркові скульптури їх композиції, вигадували ігри та казки для кожного куточка, де тепер проводяться спостереження – милування, бесіди, прогулянки екологічною стежинкою, праця на городній ділянці, репортажі серед мальовничої краси, створеної власними руками. Таким чином, досягли того, що кожен куточок території закладу сприяє розв’язанню завдань естетичного, розумового, морального, креативного і фізичного розвитку дітей.

Оздоровлення дітей влітку було б не повноцінним, якби не смачні обіди, які готували працівники кухні:  Буденна В. В. (кухар), Рижа Ю. В. (пом. кухара); Шапошнік С. В. (завгосп).

Адміністрація дошкільного навчального закладу, колектив, діти вдячні за підтримку в проведенні оздоровлення дітей батькам, спонсорам, які допомагали матеріально, щоб дітям гарно відпочивалося.

Попереду в нашої малечі багато цікавого: екскурсії до церкви, току, на природу, до річки. А ще на них чекають спортивні естафети, конкурси, змагання, лялькова вистава, які для них готують вихователі.

До скорої зустрічі!

Переглядів: 399 | Додав: dnz-prolisok | Рейтинг: 0.0/0