Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSЧетвер, 06.08.2020, 05:01

Головна » 2015 » Серпень » 31 » Підсумки оздоровлення 2015
Підсумки оздоровлення 2015

Як жадібно ми чекали на красне літечко,  але дуже швидко воно закінчилось, залишивши приємні спогади і сподівання!

Завдяки сприятливим погодним умовам педагоги і медпрацівник ДНЗ «Пролісок» застосовували  широкий спектр природних можливостей для проведення оздоровчої роботи, активізували  рухову діяльність дітей. У погожі літні дні наші дошкільнята мали  нагоду більшу частину часу проводити на свіжому повітрі: ходити босоніж по дрібних камінчиках, піску, гратися в улюблені ігри, купатися у плес кальному  басейні, засмагати на сонечку.

Крім цього діяльність дошкільного навчального закладу була спрямована  на організацію змістовного , різноманітного буття з метою оздоровлення дітей, забезпечення їхнього активного відпочинку, закріплення , уточнення , розширення запасу набутих упродовж навчального року знань через різні види дитячої діяльності : рухової , ігрової, пізнавальної, комунікативно – мовленнєвої, художньої , предметно – практичної тощо.

Переглядів: 261 | Додав: dnz-prolisok | Рейтинг: 0.0/0