Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSЧетвер, 06.08.2020, 04:43

Головна » 2015 » Вересень » 14 » підготовка до 2015-16 навчального року
підготовка до 2015-16 навчального року

Підготовка навчального закладу до нового навчального року та створення комфортних умов для перебування дітей в ДНЗ – одне з найголовніших та непростих завдань сьогодення. Незабаром розпочнеться 2015-2016 навчальний рік. Для надання якісних освітніх послуг та збереження здоров’я дітей необхідно забезпечити належне утримання навчального закладу з дотриманням санітарно – гігієнічних та протипожежних норм.

Станом на 21.08.2015 року по ДНЗ»Пролісок» практично завершені заплановані заходи по підготовці дошкільної установи до роботи у новому навчальному році. Працівники дошкільної установи надавали великого значення проведенню якісного поточного ремонту та естетичному оформленню навчальних приміщень, впорядкуванню території дитсадка.  За рахунок коштів місцевого бюджету, спонсорів та коштів батьків:

- проведено поточний ремонт всіх групових приміщень  з фарбуванням, побілкою, шпаклювальними роботами, заміною шпалер та касетону;

- замінено останніх 2 вікна на пластикові енергозберігаючі у середній групі, а на 6 раніш вставлених проведені шпаклювальні роботи та фарбування;

- з метою енергозбереження, проведена закладка внутрішніх вікон та вікон в музично-спортивній залі;

- поставлений навіс  з відливами на центральному вході в ДНЗ;

- відремонтовано обладнання на майданчиках, пофарбовано, створено нові розвивальні середовища для дітей, щоб малюкам було комфортно і затишно.

08.09.2015 року в ДНЗ пройшов  конкурс «Готовність ДНЗ до нового навчального року», який  спрямований на вивчення умов ефективної підготовки  закладу до нового навчального року, активізації творчих сил педагогів, визначення проблемних аспектів організованого початку нового навчального року.

Комісія ДНЗ  провела перевірку готовності закладу до нового навчального року та підписала акт про те, що ДНЗ до першого вересня готовий!

Переглядів: 949 | Додав: dnz-prolisok | Рейтинг: 0.0/0