Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSЧетвер, 06.08.2020, 05:01

Головна » 2015 » Жовтень » 1 » передовий педагогічний досвід в дії
передовий педагогічний досвід в дії

23-24 вересня 2015 року наш ДНЗ «Пролісок» разом з іншими закладами освіти району приймав учасників обласного семінару-практикуму методистів районних (міських) методичних кабінетів (центрів), відділів (управлінь) освіти райдержадміністрацій, міськвиконкомів Сумської області, відповідальних за передовий педагогічний досвід.

Метою заходу було ознайомити працівників методичних служб Сумської області з досвідом роботи освітян Тростянеччини щодо організації роботи з виявлення, вивчення, узагальнення, поширення та впровадження (освоєння) передового педагогічного досвіду.

Завідувач ДНЗ Сич Л.М. разом з педагогами та вихованцями ДНЗ презентували роботу устави з проблеми «Еколого-розвивальне середовище як засіб екологічного виховання дітей дошкільного віку». Підсумком зустрічі стала екологічна розвага у виконанні дітей старшої і середньої груп.

Переглядів: 338 | Додав: dnz-prolisok | Рейтинг: 0.0/0