Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSЧетвер, 06.08.2020, 04:39

Головна » 2016 » Червень » 13 » Оздоровчий період 2016 розпочався
Оздоровчий період 2016 розпочався

З 1 червня розпочався літній оздоровчий період у житті дошкільного закладу «Пролісок» Боромлянської сільської ради. Літо – найбільш сприятливий період для зміцнення здоров’я дітей, їх повноцінного розвитку. Широке використання природних чинників - повітря, сонця, води, збагачення харчування свіжими ягодами і фруктами, скорочення навчального навантаження, підвищення рухової активності справляють на дитину суттєвий оздоровчий вплив. Колектив установи провів підготовчу роботу згідно заходів підготовки установи до оздоровчого періоду: проведено заміну піску; поновлені і пофарбовані ігрові та фізкультурно-оздоровчі осередки ДНЗ; замінене ігрове обладнання на прогулянкових майданчиках; посіяні клумби та осередки екологічної стежини

У 2016 році оздоровлення дітей комунального  дошкільного навчального закладу (ясла-садка) «Пролісок» Боромлянської сільської ради буде спрямовано на виконання Конституції України, основних положень Міжнародної конвенції про права дитини, Законів України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», Базового компонента дошкільної освіти, програми розвитку дітей дошкільного віку «Я у Світі» (нова редакція), листа МОНМСУ № 1/9-413 від 28.05.2012 року «Щодо організації фізкультурно-оздоровчої роботи в дошкільних навчальних закладах у літній період», листа МОНМСУ від 16.03.2012 №1/9–198 «Інструктивно-методичні рекомендації щодо організації роботи в дошкільних навчальних закладах у літній період» педагогічний колектив ставить такі завдання на оздоровчий період:

1. Створити умови для ефективного оздоровлення дітей улітку шляхом упровадження сучасних здоровя’збережувальних та здоров’яформувальних освітніх технологій, охопити системним оздоровленням  дітей дошкільного закладу  шляхом введення гнучкого динамічного режиму,  оптимізації рухового режиму, використання різноманітних засобів та форм загартування.

2. Формувати життєву компетентність дітей, використовуючи особливості літнього періоду через залучення до різних видів дитячої діяльності - ігрової, рухової, пізнавальної, художньої, комунікативно - мовленнєвої, пошуково-дослідницької, трудової та ін.

3. Формувати позитивне ставлення до духовних цінностей через ознайомлення з літніми народними та календарними святами.

Цікавого дозвілля, приємних вражень та здоров'я Вам, любі  наші вихованці!

Переглядів: 321 | Додав: dnz-prolisok | Рейтинг: 0.0/0