Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSЧетвер, 06.08.2020, 04:46

Головна » 2019 » Листопад » 14 » Осінні свята 2019
Осінні свята 2019

Кожне свято для дітей – це справжнє море радості, позитивних емоцій та задоволення. Однією з традицій нашого садочка є проведення Свята Осені, яке цього року було проведене 12.11.19р.. Вихователі та музичний керівник створили чудову атмосферу свята, а діти поринули у неповторний світ осінньої казки, милозвучних пісень, чарівних таночків. Світ осінніх фантазій наповнив музичну залу. Щедра Осінь завітала до малят і разом з казковими персонажами розважала їх, а на завершення вона усіх почастувала своїми дарунками – яблуками. Батьки вихованців нашого садочка приймали участь і доклали чималих зусиль, щоб створити свої композиції до виставки «Букет осінніх фантазій». З кожним роком осінні вироби стають красивішими і цікавішими. Хочемо подякувати батьками і діткам за активну участь.

Переглядів: 63 | Додав: dnz-prolisok | Рейтинг: 0.0/0