Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSЧетвер, 06.08.2020, 04:59

Головна » 2015 » Листопад » 4 » Осіннє свято 2015
Осіннє свято 2015

Нарядилась осінь
В дороге намисто,
Золоте волосся
Розплела над  нами.
Кольорові фарби
Вийняла з кишені
І малює осінь
Жовтим по зеленім
.

Казкові пригоди, яскраві осінні барви об’єднали усіх вихованців  ДНЗ «Пролісок» Боромлянської сільської ради, які охоче та від душі розважалися  30 жовтня по 4 листопада у музичному залі..

Під слова пісень та віршів, під відповідний музичний супровід поринули діти у чарівну осінню атмосферу. На святах було проведено різні інсценізації казок, діти старанно виконували ролі, показуючи присутнім свої здібності і таланти.

У святковій, радісній атмосфері збагачувався досвід дітей яскравими враженнями від зустрічі з осінню, у дітей були позитивні емоції від виконаних пісень, таночків, хороводів, віршів осінньої тематики.

По завершенню свят і діти, і присутні в залі отримали справжню насолоду від осінніх розваг, осінь подякувала дітям і пригостила їх своїми дарами.

Переглядів: 470 | Додав: dnz-prolisok | Рейтинг: 0.0/0