Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSЧетвер, 06.08.2020, 04:50

Головна » 2016 » Листопад » 8 » Осінь знову завітала й подарунки теж придбала
Осінь знову завітала й подарунки теж придбала

Свято Осені сьогодні

Радо зустрічаємо -

І про осінь-чарівницю

Всі розповідаємо...

Такими словами розпочались свята Осені у дошкільному навчальному закладі "Пролісок" Боромлянської сільської ради. Усі дітки із задоволенням співали пісні, розказували віршики, прославляючи осінь за її красу, а ще її багаті  врожаї.

Влаштувати феєричну казку, пограти в запальні ігри, потішити малят і батьківську родину, організувавши захоплююче дійство  з українськими народними танцями типу «Ой, у лісі калина», "Колоски"  запросили присутніх  педагоги дошкільної  установи та музичний керівник. А ще скористалися  доброю нагодою вшанувати працю хліборобів, порадіти щедрому урожаю Осені, проказавши сцени ігор та забав "овочів" та "фруктів", демонструючи присутнім свої здібності і таланти; під час розігрування казки емоційно підтримували героїв.
Отож бо, кожне свято перетворилося на зустріч малюків з інтерактивною казкою Осені, з захоплюючими музично-ритмічними іграми, піснями, запальними таночками, безліччю позитивних емоцій від спілкування з музикою, казковими героями – Безбарвною феєю, Дюймовочкою, Казковим жуком, Їжачком – Хитрячком, грибочками  і т.д.
 Про батьківську родину, що є активними учасниками в усіх наших справах і починаннях, варто сказати особливі слова вдячності за яскра
ві костюми і добрий настрій, а особливо мамі Воробей Антоніні, яка виконала пісню "Україна - це я".

Завітала до вихованців і сама винуватиця свята - щедра Осінь, яка розважала малят іграми та загадками, а на заверешення вона усіх почастувала своїми дарами - смачними яблучками, мандаринами, печивом та цукерками.

Переглядів: 248 | Додав: dnz-prolisok | Рейтинг: 0.0/0