Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSЧетвер, 06.08.2020, 04:42

Головна » 2019 » Вересень » 7 » Ось і літо промайнуло..
Ось і літо промайнуло..

Ось і промайнуло наше веселкове літо… Для вихованців КДНЗ «Пролісок» воно було цікавим, захоплюючим та змістовним. Кожен день в ДНЗ був насиченим самостійною художньою, експериментально-пошуковою діяльністю та організованою діяльністю фізкультурного спрямування, загартувальними процедурами під час режимних моментів на свіжому повітрі згідно фізкультурно-оздоровчих циклів. Впроваджено новий лікувально-профілактичний захід - сінотерапія. Аби малюки не втомлювалися, вихователі змінювали види діяльності, а у спекотну днину малята відпочивали у затінку дерев. Найбільш улюбленим місцем дітей була пісочниця, адже праця і грі об’єднують.

Розмаїття традиційних та інноваційних форм роботи з дошкільниками під час літнього оздоровчого періоду дала змогу загартовувати дітей, розвивати їхні фізичні якості, а також закріпити набуті знання та навички. Та найважливіше – вихованці мали можливість підготуватися до активної діяльності протягом наступного навчального року. Діти, які повноцінно та якісно провели літо в закладі дошкільної освіти – бадьорі, вправні, рідко хворіють, мають правильну поставу і позитивно налаштовані на спілкування одне з одним та педагогами.

Переглядів: 56 | Додав: dnz-prolisok | Рейтинг: 0.0/0