Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSСубота, 15.08.2020, 13:00

Головна » 2014 » Травень » 30 » Випуск 2014
Випуск 2014

30 травня в дошкільному навчальному закладі «Пролісок» Боромлянської сільської ради відбулося свято добра, мудрості та любові – випускний бал для дітей старшого дошкільного віку, групи «Сонечко». Юні красуні в бальних сукнях, статні кавалери, святково прибрана зала, заклопотані вихователі, зворушені батьки – все це навіювало радість, казковість, урочистість з відтінком легкого смутку. Це був 46 випуск дошкільного навчального закладу. Під час свята діти і всі присутні в залі  зустрілись із Бабою Ягою, Незнайкою, одержали привітання  менших вихованців, дівчатка подарували таночок спогадів мамам, а хлопчики разом  з Бабою Ягою порадували присутніх таночком «О боже, які чоловіки!». Під кінець свята випускники разом з завідувачем закладу Сич Л.М. відкрили Алею Зірок ДНЗ «Пролісок», а всі працівники дошкільної установи в різноманітних номінаціях отримали дипломи-подяки від наших випускників .

Ми щиро бажаємо нашим випускникам бути здоровими, успішними, завзятими, наполегливими в досягненні своїх найзаповітніших мрій та сподівань. Випускаючи в небо повітряну кульку, діти загадали бажання і ми сподіваємося, що всі вони здійсняться.

Переглядів: 522 | Додав: Leka-SA | Рейтинг: 3.0/1