Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSЧетвер, 06.08.2020, 04:58

Головна » 2019 » Грудень » 28 » Новорічна казка 2019
Новорічна казка 2019

27.12.19. р. у нашому КДНЗ "Пролісок" були проведені новорічні ранки.

До дітей молодшої групи «Курчатко» завітали герої з «Лісової казки». Прихід Білочки, Зайчика, Снігуроньки та Діда Мороза сприяв веселому настрою дітей на святі.

Малята середньої групи «Калинка» побували на новорічному карнавалі «Зимова казка». Діти артистично виконували ролі лісових звірят, гномиків, сніжинок та хлопавок. Завдяки дивам, які створювала Чарівниця Зима, діти поринули у світ святкових фантазій, позитивних емоцій.

Діти старшої групи «Капітошка» поринули у «Новорічну подорож по казках». Малюки перевтілювалися в образи казкових героїв з різних частин світу: Ковбої, Аладін та Східні красуні, Циганочки, Пінгвіни з Мадагаскару. Шукати Діда Мороза допомагали Снігуронька із Сніжинками, Баба Яга. Діти грали в ігри з Дідом Морозом, співали, танцювали. Новорічний настрій наповнив музичну залу веселощами і дитячим сміхом.

Переглядів: 61 | Додав: dnz-prolisok | Рейтинг: 0.0/0