Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSЧетвер, 06.08.2020, 04:58

Головна » 2017 » Січень » 4 » Новий рік у нашому садочку
Новий рік у нашому садочку

Новий рік – це найочікуваніше дитяче свято,

тому традиційно у дитячому садочку були проведені новорічні ранки. Малечу веселили приємні сюрпризи і несподіванки, казкові герої та, найголовніше – новорічні подарунки. Педагогічні працівники створили чарівну новорічну атмосферу у дитячих колективах. З великим задоволенням та чудовим настроєм малята та гості зустріли прихід казкових героїв, героїв відомих дитячих мультиків, казок та веселого діда Мороза, що викликав у дітей та батьків массу позитивних новорічних емоцій та вражень.  Для дітей кожної групи та їх батьків педагоги підготували цікаві сценарії, малюки разом з казковими героями співали, танцювали, грали у веселі ігри, водили хороводи. Першими до новорічної ялинки прийшли діти молодших груп. До них завітали Дід Мороз та Снігуронька, герої улюблених мультфільмів. Дітки середньої групи підготували новорічну виставу, а артистичні Маша та Ведмідь весь час їх розважали.  Вихователі, які приймали участь у виставі показали всю свою майстерність, організаторські здібності. Та яке ж свято без подарунків. Саме солодощі порадували малюків найбільше!

У Новий рік хочеться побажати миру і затишку кожній родині і нашій Україні! З Новим роком!

Переглядів: 272 | Додав: dnz-prolisok | Рейтинг: 0.0/0