Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSЧетвер, 06.08.2020, 04:46

Головна » 2018 » Вересень » 16 » Літо 2018
Літо 2018

Оздоровчий період 2018 року був особливо сприятливим для зміцнення здоров'я дітей, їх повноцінного розвитку. Заздалегідь були проведені необхідні роботи по підготовці ігрових майданчиків та приміщень (пофарбовано обладнання ігрових та фізкультурного майданчиків; завезено пісок, оновлено кришки на пісочницях ігрових майданчиків); оновлено ігрове обладнання, іграшки, атрибути та посібники, необхідні для різних видів діяльності дітей, враховуючи максимальне перебування їх на вулиці. З приводу цього у ЗДО був проведений конкурс «У садочку, як у віночку», в ході якого педагоги разом з батьками виготовили: «Казкову галявину – Смішарики», українську криницю.

Літнє оздоровлення передбачає внесення змін у режим дня дітей. Це – ігри, розваги, спостереження, праця в природі, в які вміло вплетене виконання освітніх завдань та оздоровлення дитячого організму. Це – активний рух, загартувальні процедури, піші переходи, спілкування з живою природою, яка вчить розуміти її красу і зміцнює паростки доброти. Це – лялькові театри, концерти, вікторини, бліц – турніри, інсценівки, драматизація казок на сонячних галявинах, співання пісень, веселі танці. Це всі ті радощі, які дало літо дітям сповна. Особлива увага приділялась нетрадиційним формам оздоровлення дітей. Це пальчикова гімнастика, ходіння босоніж по траві та по землі, масаж та самомасаж, ранкова гімнастика на свіжому повітрі, оздоровчі хвилинки впродовж дня; ходьба по ребристих дошках, масажних гумових килимках, килимках з нашитими ґудзиками, масажних доріжках з каштанів, круп.

Вихователі подбали про те, щоб дітям дісталось вдосталь цілющих променів сонця, радощів купання в басейні, пізнавальних екскурсій, прогулянок до луків, водоймищ, до елеватора, цікавих вражень від зустрічей з рідною природою.

Позаду веселкове літо... Для наших маленьких вихованців воно було цікавим, захоплюючим та змістовним. Усі проведені протягом літа заходи запам’ятались дітям новими враженнями від побаченого, дитячі голівки збагатились новими знаннями, їх тіло здорове, а очі сяють – поставленої мети досягнуто!

Переглядів: 229 | Додав: dnz-prolisok | Рейтинг: 0.0/0