Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSЧетвер, 06.08.2020, 05:02

Головна » 2015 » Червень » 5 » Літо 2015 розпочато!
Літо 2015 розпочато!

Літній період особливо сприятливий для зміцнення здоров’я дітей, їх повноцінного розвитку, початку загартування дитячого організму, як  в повсякденному житті так і спеціально організованому.

Широке використання повітря, сонця, води, санаторний режим харчування (тобто збільшуються норми харчування, збагачується раціон за рахунок свіжих овочів, фруктів, зелені),скорочення навчального навантаження, підвищення рухової активності справляють на дитину суттєвий оздоровчий вплив. Саме тому педагоги нашої установи цілеспрямовано готувались до такого відповідального періоду роботи ДНЗ:

• проведені косметичні ремонти ігрового, спортивного та розвивального обладнання території ДНЗ;
  • завезений  пісок, засипаний в пісочниці та яму для стрибків. Пісочниці обладнані кришками.
  • придбали іграшки та виготовили ігрове обладнання для організації і проведення різноманітних ігор (сюжетно-рольових, дидактичних, ігор з піском, вітром і водою) на ігрових майданчиках. Забезпечили розвивальне, предметно–ігрове середовище в групових приміщеннях,  на ігрових майданчиках. Створили умови для забезпечення активного рухового режиму.
  • провели озеленення території, ігрових майданчиків, висадили квіти.
  •  посадили дослідницькі ділянки  екологічної стежини, квітники  протягом  весняно-літніх робіт.

Успіх всіх загартовуючих заходів (повітряні, сонячні ванни, водні процедури і т.д). забезпечується дотриманням основних принципів загартування: поступовості, систематичності та врахування індивідуальних особливостей.

У літній час значну увагу приділяємо проведенню на свіжому повітрі ігри з піском, водою, повітрям. Вихователі організовують працю дітей на клумбах по догляду за рослинами та іншу  організовану діяльність.

Літня пора сприяє активнішому контакту з природою через екскурсії, спостереження, піші переходи, дослідницько-пошукову роботу, проведенню народних ігор.

Тож 2.06.2015 року  оздоровчий період розпочато, здоров'я вам наші вихованці!

Переглядів: 249 | Додав: dnz-prolisok | Рейтинг: 0.0/0