Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSЧетвер, 06.08.2020, 05:02

Головна » 2020 » Квітень » 28 » LEGO – технології в  ігровому просторі КДНЗ «Пролісок»
LEGO – технології в  ігровому просторі КДНЗ «Пролісок»

КДНЗ «Пролісок» є учасником міжнародного благодійного проєкту «Сприяння освіті» LEGO Fondation.  LEGO – інноваційна технологія різнобічного розвитку дітей дошкільного віку, а ще – незамінний матеріал для стимуляції творчої діяльності дітей, адже вони люблять фантазувати, будувати та гратися. LEGO – конструктор вихователі використовують під час різних видів діяльності, та під час вільної гри.

Спостереження показали, що спочатку діти працюють наодинці з LEGO, а потім поєднують свої моделі у великі конструкції, тим самим, згуртовуючись між собою, спілкуються, стають дружніми.

Творча група педагогів садочку постійно працює над створенням дидактичних ігор, розробок, посібників з LEGO. Наш садок є учасником проєктів «Сприяння освіті» та «Гра по-новому, навчання по – іншому».

Під час карантину  педагоги закладу  продовжували працювати з родинами своїх вихованців та надавали консультативну інформацію щодо роботи з конструктором LEGO вдома.

Переглядів: 19 | Додав: dnz-prolisok | Рейтинг: 0.0/0