Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSЧетвер, 06.08.2020, 05:04

Головна » 2018 » Лютий » 19 » Конкурс Посібник з фізичного розвитку руками вихователя
Конкурс Посібник з фізичного розвитку руками вихователя

На виконання наказу КДНЗ «Пролісок» Боромлянської сільської ради від 11.01.2018 року за №16 «Про проведення огляду-конкурсу «Посібник руками педагога» в період з 15.01 по 15.02.2018р. у КДНЗ «Пролісок» був проведений конкурс «Посібник з фізичного розвитку руками педагога».

Мета заходу: підвищення професійної майстерності та підтримка творчих ініціатив педагогічних працівників, сприяння створенню у дошкільному навчальному закладі оптимальних умов для організації самостійної, спеціально організованої діяльності дітей та активізація роботи педагогів ДНЗ з фізичного розвитку дітей дошкільного віку.

В конкурсі прийняли участь 6 педагогів ДНЗ. Конкурс привернув увагу батьків вихованців дошкільного навчального закладу, що в значній мірі сприяло підтримці діяльності нашого дошкільного навчального закладу.

Підсумки конкурсу показали, що педагоги ДНЗ провели значну роботу щодо створення дидактичних ігрових посібників з фізичного розвитку. Вони відрізняються дизайном, оригінальністю оформлення, зручністю користування. Кожний посібник по своєму цікавий, методично доцільний, відповідає вимогам часу, запитам наших вихованців та їх батьків.

Вихователі груп отримали перемогу в таких номінаціях:

«Оригінальність» - вихователі Рябко О.І., Ворона О.М.

«Функціональність» - вихователі Костенко О.П., Конельська Л.І.

«Естетичність» - вихователі Гомзік В.С., Сахно Л.П.

Адміністрація КДНЗ виносить подяку педагогічним працівникам КДНЗ «Пролісок» за участь і перемогу в конкурсі «Посібник з фізичного розвитку руками педагога».

Переглядів: 201 | Додав: dnz-prolisok | Рейтинг: 0.0/0