Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSЧетвер, 06.08.2020, 04:53

Головна » 2017 » Вересень » 5 » конкурс – огляд щодо підготовки дошкільних груп до нового навчального року
конкурс – огляд щодо підготовки дошкільних груп до нового навчального року

31 серпня 2017 року в КДНЗ(ясла-садку) «Пролісок» Боромлянської сільської ради пройшов конкурс – огляд щодо підготовки дошкільних груп до нового навчального року, метою якого було виявити якість створення відповідних санітарно - гігієнічних, естетичних, побутових, безпечних умов для життєдіяльності дошкільників.
Всі групи продемонстрували якісну підготовку до нового навчального року. Групи в повному обсязі відповідали даним критеріям, це
Оформлення груп (естетичність, інноваційність, відповідність віку, доступність);
Наявність умов для дотримання санітарно - гігієнічного режиму;
Забезпечення охорони життя і здоров’я дітей;
Наявність умов для організації фізичного розвитку і оздоровчої роботи;
Планування і документація вихователя;
Стан предметно-ігрового розвивального середовища;
Робота з батьками;
Методична література;
Стан групової ділянки.
За результатами конкурсу - огляду, групи дошкільного підрозділу підготовлені до нового навчального року на достатньому рівні. З великою відповідальність до підготовки груп до нового навчального року віднеслися всі педагоги закладу. Кращі результати за підсумками комісії в складі творчої групи отримали
старша група «Капітошка» та середня група «Калинка».
Під час огляду були виявлені недоліки, а саме не в повному обсязі:
- оформленна ділова документаціїя відповідно вимог номенклатурних справ;
- проведено маркування дитячих меблів;
- групи забезпечені методичною літературою;
- стан предметно-ігрового розвивального середовища відповідає вимогам Типового переліку обов'язкового обладнання, навчально-наочних посібників та іграшок дошкільного навчального закладу (друге видання, доповнене) (наказ МОН України від 11.09.2002 № 509).
Комісією було прийняте рішення винести на засідання педагогічної ради питання щодо перенесення та повторне проведення конкурсу – огляду підготовки дошкільних груп до нового навчального року з метою усунення недоліків.
А саме:
Вихователям всіх груп:
- здійснити та оновити маркування дитячих меблів;

- придбати програму «Про
себе треба знати, про себе треба дбати» (керівник гуртка);

- оновити дані в Журналі відомостей про дітей та їх батьків; картотеку дидактичних ігор;
- створити предметно - ігрове середовище у групах відповідно вимог Типового переліку обов'язкового обладнання, навчально-наочних посібників та іграшок дошкільного навчального закладу (друге видання, доповнене) (наказ МОН України від 11.09.2002 № 509) та відповідно методичних рекомендацій Міністерства освіти і науки України від 18.07.08 № 1/9-470 „Підбір і використання іграшок для дітей дошкільного віку в дошкільних навчальних закладах”:
куточки:

- куточки для закріплення правил дорожнього руху ;
- обладнання місць для задовільнення рухливої активності;
- куточки для театральної діяльності та інші.

Ігрові середовища мають відповідати віку дітей, бути динамічними (видозмінюватимуться відповідно віку дітей), мобільними (пересуватимуться з одного центру в інший) та бути у вільному доступі для дітей.
Термін підготовки для створення в групах предметно - ігрового розвивального середовища 1 календарний місяць, а саме провести «конкурс – огляд» 30 вересня 201
7 року.

Переглядів: 460 | Додав: dnz-prolisok | Рейтинг: 0.0/0