Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSЧетвер, 06.08.2020, 04:37

Головна » 2017 » Листопад » 1 » Фестиваль Гармонія руху
Фестиваль Гармонія руху

На виконання наказу департаменту освіти і науки Сумської облдержадміністрації № 538-ОД від 25.09.2017 року «Про проведення обласного ого фестивалю «Гармонія руху», у закладах нашої громади з 23 по 27 жовтня 2017 року відбувся фестиваль «Гармонія руху». У рамках фестивалю було організовано роботу з педагогами, вихованцями КДНЗ та їх батьками.

В нашій дошкільній установі було розроблено програму фестивалю «Гармонія руху» з охопленням дітей різних вікових категорій та участю батьків. Педагогами та музичним керівником КДНЗ була розроблений план заходів фестивалю (див. презентація), відповідно до якої руховий режим дітей упродовж фестивального тижня реалізовувався через різні форми рухової діяльності: фізкультурні та музичні заняття, ранкову гімнастику, рухливі ігри та фізичні вправи на прогулянці, фізкультхвилинки, гімнастику пробудження після денного сну, прогулянки-подорожі, самостійну рухову діяльність, різноманітні психологічні тренінги та етюди.

Під час організації рухової діяльності дітей активно застосовувались елементи ігрогімнастики, ігропластики, ігрового самомасажу, дидактичні та музично-рухливі ігри, ігри–релаксації. З метою розвитку у дошкільнят відчуття ритму і рухових здібностей , узгодження рухів з музичним супроводом проведено музичні розваги-шоу «Чарівний світ гри».

Починати знайомити дитину зі світом спорту ніколи не рано! Навіть у ранньому віці можна зацікавити малечу, що успішно демонструють наші вихованці.

Вітер, дощик, свій настрій послухай.
І під музику – гарну й дзвінку

Фестиваль наш – «Гармонія руху»
Розпочнімо у ріднім садку!

Переглядів: 192 | Додав: dnz-prolisok | Рейтинг: 0.0/0