Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSЧетвер, 06.08.2020, 04:35

Головна » 2015 » Жовтень » 20 » Фестиваль Гармонія руху
Фестиваль Гармонія руху

Бережіть здоров'я власне

поки є на те ще час,

Бо життя таке прекрасне

і одне воно у нас…

Сучасні етапи розвитку нашого суспільства відкриває великі можливості формування гармонічно розвиненої суспільно-активної особи, яка поєднала б в собі духовне багатство, моральну чистоту і фізичну досконалість.

Дуже важливо надавати процесу фізичного виховання – оздоровчої спрямованості. Наповнення заняття з фізичної культури,  ранкової гімнастики та інших форм  роботи різноманітними рухами в комплексі з традиційними, не традиційними оздоровчими технологіями, збагатить дітей знаннями про особисте здоров’я, сформують у них уміння та навички оздоровлення та відновлення власного організму. У дошкільнят з`явиться потреба та бажання бути здоровими, не хворіти, вести здоровий спосіб життя, сформується емоційно – ціннісне ставлення до себе, свого організму.

Таким чином, на виконання наказу відділу освіти Тростянецької райдержадміністрації  № 472-ОД  від 08.10.2015 року «Про проведення Всеукраїнського фестивалю «Гармонія руху», у всіх закладах нашого району з 12 по 19 жовтня 2015 року відбувся фестиваль «Гармонія руху». У рамках фестивалю було організовано роботу з педагогами, вихованцями ДНЗ та їх батьками.

В нашому ДНЗ було укладено програму фестивалю «Гармонія руху» з охопленням дітей різних вікових категорій та участю батьків. Урочисте відкриття фестивалю відбулося з внесенням  прапора, який став символом спортивного руху у ДНЗ «Пролісок». Протягом фестивального тижня використанні різноманітні форми організації дитячої життєдіяльності фізкультурно-оздоровчого, валеологічного, художньо-естетичного спрямування з активним використанням рухів і музики. Метою проведення фестивалю є узагальнення та впровадження досвіду методичної роботи педагогів закладу, спрямованого на розвиток творчості та захопленості педагогів, використання упродовж фестивального тижня різноманітних форм організації дитячої життєдіяльності фізкультурно-оздоровчого, валеологічного, художньо-естетичного спрямування, з активним використанням музики у фізичних вправах, рухливих іграх, змаганнях.
Фестиваль став великим святом для дітей, батьків та  педагогів.

Педагогами та музичним керівником ДНЗ була розроблена програма фестивалю (див. презентація), відповідно до якої руховий режим дітей упродовж фестивального тижня реалізовувався через різні форми їх рухової діяльності : фізкультурні та музичні заняття, ранкову гімнастику, рухливі ігри та фізичні вправи на прогулянці, фізкультхвилинки, гімнастику пробудження після денного сну, прогулянки-подорожі, самостійну рухову діяльність.

Під час організації рухової діяльності дітей активно застосовувались елементи ігрогімнастики, ігропластики, ігрового самомасажу, дидактичні та музично-рухливі ігри, ігри–релаксації.  З метою розвитку у дошкільнят відчуття ритму і рухових здібностей , узгодження рухів з музичним супроводом проведено музичні розваги-шоу  «Чарівний світ гри»,  осінні розваги, фізкультурно-оздоровче свято  «У садку спортивне свято – прийшли мами, прийшли й тата».  Інтегроване заняття з фізичної культури «Врятуємо  Пеппі – довгу панчоху» - це незвичайне заняття з подоланням перешкод, виконаннями сюжетних  завдань, веселими рухливими іграми, не тільки зацікавило дітей, а сприяло їхньому фізичному розвитку, а й дало їм відчути себе справжніми героями: сміливими і добрими.
         У рамках фестивалю були проведені різноманітні дидактичні та розвивальні ігри, виставки посібників з фізичного виховання «Вихователь своїми руками», конкурси малюнків на асфальті , виставки літератури для дітей та дорослих.

Переглядів: 845 | Додав: dnz-prolisok | Теги: Фестиваль гармонія руху | Рейтинг: 0.0/0