Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSСубота, 15.08.2020, 13:36

Головна » 2020 » Травень » 31 » До побачення, випускники!
До побачення, випускники!

Випуск із дитячого садка - особливий день для кожної дитини, адже  закінчився перший відповідальний етап життя, скінчився безтурботний період раннього дитинства. Кожного року колектив КДНЗ «Пролісок» докладав багато зусиль, щоб випускне дійство проходило  урочисто та цікаво. Цей рік є винятком, через карантинні заходи ми мали порушити нашу традицію проведення випускного свята. Але закінчився навчальний рік і 27 випускників нашого закладу першого вересня стануть першокласниками.

Дорогі наші діти!

Сьогодні я дивлюсь на Ваші фото і пригадую час, коли ви вперше переступили поріг ДНЗ. Ви всі були такі різні, але всі міцно тримали мамину руку, в ваших очах я бачила страх і зацікавленість. У нас були і сльозі, і перші прикрощі, але все те позаду! Зараз я бачу перед собою завзятих, наполегливих, невгамовних і чуйних дітей.

З закінченням дошкільного навчального закладу Вас, наші любі вихованці!

Нехай дитячий садок залишить у ваших серцях чудові спогади. Нехай попереду вас чекають великі відкриття та звершення. Залишайтеся такими ж допитливими та добрими дітьми, вчіться радіти кожному новому дню. Я бажаю, щоб у вас не виникало клопоту з вивченням шкільних уроків, під час виконання завдань біля дошки, взаємин з учителями та однокласниками. Я так хочу, щоб у кожного сьогоднішнього малюка в неминучому дорослому житті обов'язково здійснилася дитяча мрія.

Переглядів: 21 | Додав: dnz-prolisok | Рейтинг: 0.0/0