Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSЧетвер, 06.08.2020, 04:42

Головна » 2015 » Червень » 4 » До побачення. наші випускники 2015 року!
До побачення. наші випускники 2015 року!

Випуск із дитячого садочку – особливий день для кожної дитини, адже закінчився перший відповідальний етап життя, скінчився безтурботний період раннього дитинства. Сумно прощатися малюкам з садочком, що протягом кількох років слугував їм другою оселею, тут їм жилося затишно, весело і цікаво, тут вони підросли, подорослішали, багато чому навчилися. За цей час і діти, і вихователі здружилися та зріднилися, тепер їм важко розлучатися. Але попереду на майбутніх школярів чекає багато незвіданого та цікавого.

Зворушливо проводжали своїх дітей до школи вихователі Рябко О.І., Місюра Т.Г., музичний керівник Матосова Т.А. та помічник вихователя Сумцова Н.М. та всі працівники закладу. Багато добрих слів подяки пролунало з вуст дітей та їх батьків на адресу всіх працівників закладу, багато лагідних слів – настанов отримали діти від своїх вихователів щодо чемного, наполегливого майбутнього навчання в першому класі.

Маємо надію, що навчання у школі буде для наших випускників так само приємне, як і перебування в садочку!

Тож, щасливої дороги вам, маленькі випускники, успіхів у навчанні і у житті!

Переглядів: 272 | Додав: dnz-prolisok | Рейтинг: 0.0/0