Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSПонеділок, 21.09.2020, 02:25

Головна » 2019 » Листопад » 14

Кожне свято для дітей – це справжнє море радості, позитивних емоцій та задоволення. Однією з традицій нашого садочка є проведення Свята Осені, яке цього року було проведене 12.11.19р.. Вихователі та музичний керівник створили чудову атмосферу свята, а діти поринули у неповторний світ осінньої казки, милозвучних пісень, чарівних таночків. Світ осінніх фантазій наповнив музичну залу. Щедра Осінь завітала до малят і разом з казковими персонажами розважала їх, а на завершення вона усіх почастувала своїми дарунками – яблуками. Батьки вихованців нашого садочка приймали участь і доклали чималих зусиль, щоб створити ... Читати далі »

Переглядів: 65 | Додав: dnz-prolisok | Дата: 14.11.2019 | Коментарі (0)