Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSПонеділок, 21.09.2020, 02:31

Головна » 2018 » Листопад » 22

Осінь – найкраща пора року. Не можна не захоплюватися тією красою, яку нам дарує осінь. І тому малята чекають осіннє свято, зігріте теплом і спогадами літа, наповнене ароматом стиглих яблук і щедро розмальоване осінньою палітрою… Під час Осінніх гостин, 20.11.2018 року в нашій музичній залі кружляв хоровод кленового листя, йшов блакитний дощик, танцювали овочі та фрукти і малесенькі грибочки, вистукували музику осені чарівні каштанчики. Разом із Осінню приходили різні герої : Вітерець, лісові звірята, Сонечко, брати місяці осені – Вересень, Жовтень, Листопад. Герої загадували загадки, грали з дітьми в різні ігри, збирали урожай. І найзахоплюючий момент для дітей – це частування плодами О ... Читати далі »

Переглядів: 174 | Додав: dnz-prolisok | Дата: 22.11.2018 | Коментарі (0)