Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSЧетвер, 06.08.2020, 04:46

Педагогічний колектив

Комунальний дошкільний навчальний заклад (ясла-садок)«Пролісок» Боромлянської сільської ради Тростянецького району Сумської області укомплектований педагогічним та обслуговуючим персоналом на 100%. Раціональність розстановки кадрів є доцільною. При розподілі посадових обов’язків працівників враховуються професіоналізм, досвід, ділові якості, індивідуально – психологічні особливості.

Всього в КДНЗ працює 22 працівники, з них педагогічних працівників – 8.

Педагогічні працівники ЗДО:

Сич Л.М, завідувач КДНЗ, стаж педагогічної діяльності 25 років, на           посаді 20, освіта вища педагогічна (дошкільна), спеціаліст вищої категорії

Костенко О.П., вихователь, стаж педагогічної діяльності 12 років, освіта вища педагогічна (дошкільна), кваліфікаційна категорія «спеціаліст 1 категорії»

Сахно Л.П., вихователь, стаж педагогічної діяльності 1 рік, освіта вища педагогічна, кваліфікаційна категорія «спеціаліст»

Конельська Л.І., вихователь,стаж педагогічної діяльності 23 років, освіта вища педагогічна, кваліфікаційна категорія «спеціаліст»

Ворона О.А., вихователь, стаж педагогічної діяльності  4 роки, освіта  вища педагогічна, кваліфікаційна категорія «спеціаліст»

Федорко Н.О., вихователь, стаж педагогічної діяльності  3 роки, освітньо-кваліфікаційний рівень "молодший спеціаліст", кваліфікаційна категорія «спеціаліст »

Місюра Т.Г., музичний керівник, освіта середня-спеціальна, стаж педагогічної діяльності  18 років, кваліфікаційна категорія «спеціаліст»

Рябко О.І., вихователь, стаж педагогічної діяльності 5 роки, освіта вища педагогічна, кваліфікаційна категорія «спеціаліст»

Педагогічні кадри мають спеціальну педагогічну освіту, за станом здоров’я їм дозволено здійснювати педагогічну діяльність. Педагоги установи за віковими групами закріплюються наказом по ДНЗ на початку року з врахуванням психологічної сумісності.

З 8 педагогічних працівників закладу вищу спеціальну освіту закладів 1 -2 рівнів акредитації мають 8 педагогів (100 %).

Якісний склад педагогічного персоналу складає:

• вища кваліфікаційна  категорія – 1 працівник;
  • друга кваліфікаційна категорія – 2 працівники;
  • кваліфікаційна категорія «спеціаліст» - 6 працівників.

Педагогічний стаж працівників складає:

• від 0 до 5 років – 4 працівники (50 %);
  • від 10 до 15 років –  1 працівник(12.5 %)
  • від 15 до 20 років
  • від 20 до 25 років – 3 працівники( 37.5 %).

Вихователі відповідально і творчо працюють з дітьми, особистим прикладом вчать творити добро, розуміти красу, розвивають інтелект. Педагоги ДНЗ  постійно займаються самоосвітою, яка спрямована на реалізацію природного потенціалу особистості дитини, її фізичне вдосконалення, морально-духовний та інтелектуальний розвиток.

Напередодні нового навчального року проводилась  атестація робочих місць, з метою регулювання відносин між адміністрацією та працівниками у галузі прав на здорові та безпечні умови праці, пільги і компенсації за роботу у несприятливих і шкідливих умовах праці.

Обслуговуючий персонал виконує вимоги Інструкції з охорони життя і здоровя дітей, техніки безпеки, дотримується Правил внутрішнього трудового розпорядку, Кодексу законів про працю України, Статуту дошкільного закладу та забезпечує технічні умови функціонування дошкільного закладу. В дошкільному закладі працює 11 чоловік обслуговуючого персоналу. Працівники добросовісно виконують професійні обов’язки, мають стаж роботи на займаних посадах в середньому 3 - 15 років.

Колупаєва Юлія Миколаївна - помічник вихователя

Буденна Валентина Володимирівна - кухар дитячого харчування