Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSНеділя, 28.02.2021, 15:50

Меню сайту
Календар
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 73
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Годинник
Пошук

Наші спонсори


ТДВ «Маяк» - це сільськогосподарське підприємство, яке є засновником ДНЗ «Пролісок», а на сьогоднішній день основним спонсором.

В 1969 році за кошти колгоспу «Маяк» було завершено будівництво основної споруди нашого закладу, 1995 зроблена добудова спортивно – музичної зали та ясельної групи. І так   до 2007 року дане підприємство утримувало наш заклад і надавало всі можливості для виховання і розвитку наших вихованців.

Ну а  сьогодні, ТДВ «Маяк» є нашим постійним спонсором.

Його історія рине в 40 роки минулого тисячоліття, коли на території сучасного «Маяка» було сім колгоспів: «Червона Армія», «Червоний тракторист», ім. Сталіна, «Сталінська конституція», ім. Літвінова, ім. Калініна, «Парткомуна».

 З 1957 року по 1961 рік колгоспи були об`єднані в три колгоспи: «Червона Армія», ім. Калініна, ім. Сталіна.

 20 листопада 1961 року на загальних зборах ці три господарства були об`єднані в один колгосп «Україна», який через рік був перейменований в колгосп «Маяк».

 З часу об`єднання пройшло 50 років. Колгосп «МАЯК» пройшов довгий шлях , долаючи труднощі, реформуючись згідно вимог часу. На сьогодні «Маяк» - товариство з додатковою відповідальністю. Це успішне багатогалузеве господарство, учасниками товариства є 496 чоловік

 

Очолює товариство  Мельник Василь Іванович з 2003 року. До вступу  на займану посаду 10 років працював заступником керівника. А свою трудову діяльність в господарстві розпочав з 1981 року на посаді інженера.

До 2003 року господарство очолював більше 30 років відомий керівник - Швецов Микола Якович, який крім уміння добре господарювати , вміло підбирав кадри.

 

 

Землекористування господарства.

Товариство об’єднує 1158 акціонерів – власників земельних паїв. В обробітку знаходиться 4757 га сільськогосподарських угідь. В т.ч. 4521га ріллі , сінокосів –236га на умовах договору - оренди з акціонерами і сільською радою.

 

Матеріально-технічна база

  

 Активи господарства представлені основними, оборотними засобами та грошовими коштами і становили на початок  року 40098тис.грн.

В господарстві застосовуються новітні технології вирощування сільськогосподарських культур. Наказом Міністерства аграрної політики України господарству в 2002 році присвоєно статус племінного репродуктора з розведення північно – східного молочного типу бурої худоби.

 

Основні  види  діяльності.

Товариство спеціалізується :

в рослинництві – на виробництві зерна і цукрових буряків, їх питома вага в структурі товарної продукції відповідно – 11 % і 20 %.

в тваринництві  - на виробництві молока, м’яса ВРХ і свиней, питома вага яких складає  27 %, 20 %, 18 %.

Крім того, господарство вирощує  технічні культури – соняшник, сою, ріпак.

Працює олійниця,  столярний цех, надаються різні  види послуг (транспортні, будівельні).

 

 

 

Місцезнаходження господарства

Центральна садиба  сільськогосподарського закритого акціонерного товариства " Маяк” розташована в с.Боромля Тростянецького району Сумської області, одному з найбільших сіл України. Господарство знаходиться на віддалі 45 км від обласного центру м.Суми , за 18 км від районного центру м.Тростянець. Найближча залізнична станція Боромля знаходиться на відстані 9 км від господарства. Через село проходить республіканська траса Харків – Суми. Таким чином, територіальне розташування господарства є економічно вигідним.

Наш спонсор  ТДВ «Маяк»( голова правління Мельник В.І.),  ще жодного разу не відмовив в допомозі.  За кошти сільхозпідприємства було придбане килимове покриття, дитячі стільчики, збудований надвірний туалет, поріг з пандосом та придбані будівельні матеріали для утеплення тринажерної зали. Крім цього, ми постійно маємо підтримку під час обробки огородньої ділянки ДНЗ.

 

 


Copyright "Студія Сергія Алещенка" © 2021
Сайт створений "Студією Сергія Алещенка"