Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSНеділя, 28.02.2021, 15:14

Меню сайту
Календар
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 73
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Годинник
Пошук

Досягнення ДНЗ

Хоч на зріст ми ще маленькі, 

Та робити дещо вмієм,

Разом з вмілим вихователем

І збудуєм, й порадієм,

Бо досягнення ми маєм

І на радість всім зростаєм!                     

Діти – це наші мрії, наша надія, а кожна дитина – особливий світ, і пізнати його може той, хто разом із малюком долучатиметься до його радощів, успіхів, тривог, хто розумітиме його самого. І ми, працівники дошкільних установ Тростянеччини маємо завжди пам’ятати про це. Адже, ДНЗ – це той осередок, у якому дитина живе у найважливіший для свого розвитку період, період отримання незабутніх вражень буття, період розвитку особистісних якостей і від того, які створили ми умови залежить не тільки її майбутнє, а й майбутнє родини і нашої країни.

Дошкільна освіта викликає стійкий інтерес батьків і громадськості і тому на порозі нового 2019-20 навчального  року доцільно поглянути на нинішній стан розвитку дошкільної освіти, оцінити зроблене й визначити завдання на майбутнє.


В  вересні 2019 року  колектив КДНЗ "Пролісок" Боромлянської сільської ради був нагороджений грамотою Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адмінімстрації за участь у  обласному етапі фестивалю-огляду фахової майстерності  педагогів закладів дошкільної освіти"Світ дошкілля"  в  2019 році за зайняте 2 місце в номінації "Створюємо сучасний освітньо-розвивальний простір на території закладу дошкільної освіти".

 

Комунальний дошкільний навчальний заклад «Пролісок» (ясла-садок) Боромлянської сільської ради Тростянецького району Сумської області - це дошкільна установа, педагогічні працівники якої є постійними учасниками методичних заходів, які проходять в громаді та на обласному рівні. Завідувач  КДНЗ Сич Л.М. є керівником методичного обєднання вихователів та керівників ДНЗ і НВК відділу освіти Боромлянської сільської ради. Наказом Департаменту освіти і науки Сумської державної адміністрації від 06.08.2019 року за №480-ОД завідувач КДНЗ "Пролісок" занесена на обласну Дошку Пошани "Педагогічна гордість Сумщини" 

    Співпраця влади, відділу освіти, батьків  дає можливість нашому дошкільному закладу створити оптимальні умови для розвитку і виховання дошкільнят .

 Відповідно до законодавства Про працю в дошкільному закладі ведеться робота по заохоченню та стимулюванню творчого потенціалу педагога. Виносяться подяки та премії кращим педагогам. 

3 (37.5%) працівників закладу нагороджені грамотами  Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, 2 - (25 %) – грамотою сільського голови Боромлянської сільської ради, 2 (25 %) – грамотою відділу освіти Боромлянської сільської ради.

 

 

 

 


Copyright "Студія Сергія Алещенка" © 2021
Сайт створений "Студією Сергія Алещенка"