Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSЧетвер, 06.08.2020, 04:51

ДНЗ «Пролісок»

Самий мальовничий куточок села Боромля, оточений вічнозеленими ялинами та туями та щедрим на яблука і груші старим садом, який притулився до лісу.  Це любиме місце перебування дошкільнят нашого селища – дошкільний заклад Боромлянської сільської ради «Пролісок». ДНЗ «Пролісок» заснований у 1969 році місцевим сільськогосподарським товариством «Маяк», а з 2007 року дошкільна установа знаходиться у комунальній власності Боромлянської сільської ради. У ДНЗ «Пролісок» укомплектовано 3 групи: ясельна, середня різновікова і старша групи, які відвідують 85 вихованців, з них 19 охоплені соціально-педагогічним патронатом. Очолює колектив завідувачка Сич Людмила Михайлівна (стаж педагогічної діяльності 14 років). В дошкільному закладі працюють 6 вихователів, музичний керівник і 10 чоловік обслуговуючого персоналу. Природне оточення ДНЗ надихнуло педагогів установи спрямувати методичну направленість своєї діяльності в екологічне русло. Тому педагоги ДНЗ «Пролісок» працюють над досвідом роботи, тема якого «Формування екологічної культури  дошкільників засобами пошуково–дослідницької діяльності», оскільки саме в дошкільному віці  формуються первинні екологічні уявлення дитини, спостерігається інтерес дітей  до  предметів і явищ довкілля, мають місце результати спостережень і  висновки про деякі закономірності та взаємозв’язки в природі.  Завдяки методичній направленості роботи ДНЗ у кожній груповій кімнаті створені розвивальні середовища, які періодично оновлюються і спонукають дітей до активної пізнавальної діяльності, впливають на емоційну сферу, мають розвивальний вплив. Працівники установи відповідально і творчо працюють з дітьми, особистим прикладом вчать творити добро, розуміти красу, розвивають особистісний потенціал кожного вихованця і ми, батьки, кожного дня відчуваємо їх труд, позитивний вплив на наших дітей і намагаємось максимально допомогти під час підготовки до нового навчального року, при створенні розвивальних осередків та під час трудових десантів в ДНЗ. За останні 5 років матеріальна база нашого дитячого садка покращилась завдяки постійній  допомозі і підтримці  Боромлянської сільської ради (сільський голова Романіка В.М.). В установі проведена реконструкція гарячого водопостачання, замінений котел, проведений ремонт опалювальної системи, придбаний холодильник, комп’ютер, кухонна витяжка, водонагрівач, будівельні матеріали , оновлений столовий  та чайний посуд.

У нашого ДНЗ є спонсор – це ТДВ «Маяк»( голова правління Мельник В.І.), який ще жодного разу не відмовив в допомозі.  В цьому році за кошти сільхозпідприємства було придбане килимове покриття, дитячі стільчики, збудований надвірний туалет, а головне, це те, що підвіз дітей до дитячого садка здійснюється транспортним засобом ТДВ «Маяк». Крім цього ми постійно маємо допомогу під час обробки огородньої ділянки ДНЗ, під час ремонту ДНЗ.

Співпраця влади, відділу освіти, батьків та ТДВ «Маяк» дала можливість нашому садочку прийняти участь в районному і обласному етапах конкурсу «На кращу організацію роботи ДНЗ влітку» і в номінації «Сільський дошкільний навчальний заклад» зайняти 1 місце.

Ми, батьки вихованців ДНЗ «Пролісок» хочемо подякувати нашому власнику Боромлянській сільській раді і правлінню ТДВ «Маяк» за постійну підтримку і допомогу. В листопаді ТДВ «Маяк» відсвяткував своє 50-річчя, ми приєднуємося до всіх побажань і бажаємо «Маяку» лише процвітання.